Kā nokļūt

Gaidāmie pasākumi turpmākiem mēnešiem un ledus rezervācija

Atpakaļ
Gaidāmie pasākumi turpmākiem mēnešiem un ledus rezervācija
Gaidāmie pasākumi turpmākiem mēnešiem un ledus rezervācija

Gaidāmi vairāki interesanti notikumi Kurbads ledus hallē - brīvs ledus vasaras mēnešiem vēl pieejams!

 

Turpmākajos mēnešos Kurbads ledus hallē gaidāmi vairāki zīmīgi notikumi, kas kļūs par svētkiem ikvienam halles apmeklētājam. Tāpat vēl ir pieejamas vairākas brīvas vietas rezervācijai labos laikos maija un vasaras mēnešos, gan šo notikumu laikā, gan pirms vai pēc tiem. Plāno laicīgi!

 

Marta vidū sākas Latvijas hokeja “trakums” - Latvijas hokeja čempionāta izslēgšanas spēles, kuru favorītu pulkā ir arī mūsu hokeja klubs Kurbads. 1/4 fināla mači sākas 16. martā, bet paredzams, ka HK Kurbads mačus uzsāks no pusfināla sērijas, kurā pirmā spēle paredzēta 23. martā. Atgādinām, ka ieeja uz HK Kurbads mačiem ir bez maksas.

 

Sākot ar 3. aprīli mūsu ledus halle tradicionāli uzņems lielāko bērnu un jauniešu hokeja turnīru Eiropā - Riga Cup, kas trīs nedēļās sniegs bērniem iespēju no visas pasaules noskaidrot labākos deviņās vecuma grupās.

 

Kā arī esam pagodināti otro gadu pēc kārtas jūnija vidū uzņemt Harija Vītoliņa hokeja nometni U14 un U16 vecuma grupās. No 15. līdz 20. jūnijam Latvijas hokeja leģenda un pašreizējais Maskavas Spartak treneris kopā ar asistentiem no Slovākijas un Šveices darbosies ar vairāk nekā 50 audzēkņiem, strādājot pie individuālās meistarības paaugstināšanas..