Kā nokļūt

Daiļslidošana Kurbads ledus hallē

Daiļslidošana viennozīmīgi ir ļoti skaists un žilbinošs sporta veids, kas apbur skatītājus visā pasaulē. Un tā ir kas vairāk nekā tikai gracioza deja uz ledus.
Daiļslidošana - panākumi tajā ir lielā mērā atkarīgi no pieredzējušu profesionāļu vadības. Treneriem ir galvenā loma, veidojot šos jaunos talantus par izciliem izpildītājiem. Treneru izpratne par šo sportu, nenovērtējamās zināšanas, paņēmieni un stratēģija, tas ir tas, kas nepieciešams ikvienam slidotājam. Viņu pavadībā topošie slidotāji var izmantot savu potenciālu un kļūt par īstiem māksliniekiem uz ledus.

Kurbads ledus hallē pieejami daiļslidošanas treniņi, ko vada izcilā Alma Lepina-Lāce. Alma ir latviešu bijusī daiļslidotāja, kas pārstāvēja Latviju 1992. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Albervilā un ieņēma 20. vietu. Viņas labākais rezultāts ISU čempionātā bija augstā 13. vieta 1993. gada Eiropas sacensībās Helsinkos, Somijā.

- Ir pieejami gan grupu, gan individuāli treniņi;
- Ledus treniņi;
- Horeogrāfija;
- Speciālā un vispārējā fiziskā sagatavošana


Kontakti:
Alma Lepina-Lāce
t.: 20 372 074


Daiļslidošanas pievilcība slēpjas tās satriecošajās tehniskajās meistarības un mākslinieciskās izpausmēs. Sportisti graciozi slīd pa ledu, izpildot lēcienus, sarežģītus griezienus un kāju kustības, kas, dažkārt šķiet, ka pārkāpj visus fizikas likumus. 

Lai sasniegtu izcilību uz ledus, tas nav saistīts tikai ar dabisko talantu. Daiļslidotājiem daudz stundas jāpavada ne tikai uz ledus, bet arī sporta zālē, trenējot un pilnveidojot spēku, lokanību un izturību. Milzīgā precizitāte un prasmes, kas nepieciešamas, lai uz ledus atveidotu deju un lai šīs kustības veiktu nevainojami, nav nekas cits kā liels un ilgstošs darba jeb treniņu process un, kas nav iedomājams bez ļoti laba un pieredzējuša trenera.

Daiļslidošana kā sporta veids izstaro nenoliedzamu eleganci. Slidotāji, žilbinošos kostīmos, kas mirdz prožektoru gaismā, rada kustību un emociju simfoniju, kas aizrauj skatītājus. Viņu priekšnesumi stāsta stāstus un raisa emocijas.

Ar graciozu slidošanu un elpu aizraujošiem lēcieniem daiļslidošanas sportisti atgādina par neierobežotajām iespējām, ko var sasniegt ar tīru apņēmību, talantu un nelokāmu tiekšanos pēc izcilības.

Tiekamies uz ledus Kurbads ledus hallē!