Kā nokļūt

Pasākumi uz ledus

LEDUS HALLES NOMA PASĀKUMIEM  +371 26183999, patricija.pikane@kurbads.lv.

KORPORATĪVIE PASĀKUM - SPĒKS IR KOMANDĀ!

Viens no uzņēmuma panākumu stūrakmeņiem ir saliedēts, motivēts un uz mērķi tendēts kolektīvs! Piedāvājam nostiprināt komandas sadarbību, ļaujot kolēģiem iepazīt viens otram sevi dažādās neierastās situācijās - spēlējot hokeju pie mums ledus hallē!

Darbiniekus dalām divās komandās pie diviem kapteiņiem, Latvijas hokeja izlases spēlētājiem - Jāni Spruktu un Jēkabu Rēdlihu! Hokejisti palīdzēs gūt vārtus, pieturēs slidojumā un iepazīstinās ar hokeja virtuves aizkulisēm. 

Papildus hokejam piedāvājam arī dažādas individuālās vai komandas rotaļas - sumo hokejs, spēka vilkšana, milzu slēpes, veiklības un precizitātes stafetes profesionāla vadītāja klābūtnē!

BĒRNU BALLĪTES

Sarūpē savai atvasei neaizmirstamu piedzīvojumu uz ledus dzimšanas dienā vai kādās citās svinībās. Stundu garā pasākumā nodrošināsim slidošanas instruktoru, kas gan varēs apmācīt bērnus slidotprasmē, gan vadīt dažādas rotaļas, gan arī gādāt par drošību. Piedāvājam arī īpašu aprīkojumu, kas bērniem sekmīgāk un drošāk spert pirmos soļus uz ledus. Bet pēc aktivitātēm uz ledus aicinām doties uz uz Kurbads ledus halles kafejnīcu "Asie naži", kur nodrošināsim ar svētku mielastu jebkurai gaumei!

 

VECPUIŠU UN VECMEITU BALLĪTES

Nelauzi galvu par aktivitātēm gaidāmajam līgavainim - nāc pie mums uz stundu garu pārbaudījumu hokeja ellē!

Visiem hokeja stereotipiem atbilstošs treneris ar attiecīgu profesionālo leksiku liks Jūsu kompānijai sajūsties kā īstam hokejistam ledus treniņā! Mūsu rīcībā ir dažādi vingrinājumi gan grupām, gan individuāli vienai personai. Piedāvājam arī savstarpēji nospēlēt hokeja maču divās komandās un dažādas atrakcijas.

Slidotprasme ir vēlama, bet ne obligāta.

Pasākumi uz ledus Pasākumi uz ledus Pasākumi uz ledus Pasākumi uz ledus