Kā nokļūt

Publiskā slidošana

Goda gimene

Publiskā slidošana Rīgā pieejama arī Kurbads ledus halles apmeklētājiem. Tā ir lieliska iespēja ar draugiem vai ģimeni, aktīvā atpūtā, apgūt jaunas izjūtas un pilnveidot savas slidošanas prasmes. Nāc slidot uz Kurbads ledu halli mājīgā atmosfērā un mūzikas pavadījumā. 

Apgūt ko jaunu ir pamats jauniem sasniegumiem. Asākām izjūtām un jauniem izaicinājumiem pieejama arī publiskā slidošana ar nūjām. Šeit gaidīsim gan pieredzējušus, gan mazāk pieredzējušus slidotājus, kas vēl mācās vai trenējās un vēlas slidot ar nūjām. Papildus pieejama arī ripu noma.

Publiskā slidošana Seko līdzi publiskās slidošanas darba laikiem ledus noslodzes grafikam, lai nepalaistu garām kad būs nākošā publiskā slidošana. Tiem, kuriem nav savu slidu vai nūju, piedāvājam to nomu. 

Kurbads ledus halle ar lepnumu paziņo, ka piedalās Latvijas goda ģimenes programmā. Publisko slidotavu ir iespējams apmeklēt ar 25% atlaidi.

 

Plašāka informācija pa tālruni 2500 1999

Pakalpojumu izmaksas:

*Publiskā slidošana (Kurbads ledus I)
€5.00
*Publiskā slidošana (Kurbads āra ledus)
€4.00
**Publiskā slidošana ar nūjām (Kurbads ledus I)
€7.00
**Publiskā slidošana ar nūjām (Kurbads āra ledus)
€6.00
Slidu noma
€3.00
Ronīši
€3.00
Ķiveres noma
€2.00
Ripas noma
€1.00
Hokeja formas noma
€25.00

*Iegādājoties apmeklējuma biļeti, apmeklētājs apliecina, ka ir iepazinies ar iekšējās kārtības noteikumiem un rīkosies saskaņā ar tiem. Pakalpojumu cenas ir norādītas par vienu stundu. ** Maksimālais apmeklētāju skaits uz Publiskajām slidotavām ar nūjām ir 45 personas.

Publiskā slidošana Publiskā slidošana Publiskā slidošana Publiskā slidošana Publiskā slidošana