Kā nokļūt

Kurbads ledus hallei jauns direktors - Jēkabs Rēdlihs

Atpakaļ
Kurbads ledus hallei jauns direktors - Jēkabs Rēdlihs
Kurbads ledus hallei jauns direktors - Jēkabs Rēdlihs

Šī vasara patiesi būs pārmaiņu pilna, ne tikai ar jauniem treniņu organizēšanas ierobežojumu noteikumiem, bet arī ar vadības maiņu Kurbads ledus hallē.

 

Pēc vairāku gadu kopābūšanas, dalības Kurbads ledus halles būvniecības procesā no pašiem pamatiem un darba hallē no tās atvēršanas brīža, jaunos izaicinājumos dodas līdzšinējais halles direktors Renārs Valters. Patiesi pateicamies Renāram par ieguldīto enerģiju, darba sparu un neatlaidību. Renārs vienmēr paliks nozīmīga daļa no Kurbads ledus halles ģimenes! Lai izdodas!

 

Ar prieku paziņojam, ka ar 1. jūniju Kurbads ledus halles cietoksni sargās hokejists, Latvijas hokeja izlases pārstāvis un HK Kurbads aizsardzības balsts Jēkabs Rēdlihs. “Ir patiess prieks pieņemt šo fantastisko iespēju un izaicinājumu. Andis un Renārs, ar savu komandu, ir izveidojuši Kurbads ledus halli par labāko halli visā Latvijā. Mans uzdevums ir to turpināt un iedot odziņu no sevis. Kurbads ledus halle darbosies tā, lai arī turpmāk tie, kuriem patīk būt uz ledus, šeit justos kā mājās,” stāsta Jēkabs.

 

Sagaidam un sveicam Jēkabu Kurbads ledus halles komandā!


Lai top!