Kā nokļūt

Autobuss

Gan pārvadājumos uz halli, gan no tās vai citos galamērķos izmantojam pilnīgi jaunu Mercedes-Benz Tourismo 2018 ar 51 sēdvietu. Komfortabla izvēle, lai bērni pilnveidotu savas prasmes vai veiktu fiziskas aktivitātes dažādos sporta mačos, deju skatēs vai citos pasākumos Latvijā un ārvalstīs.

Autobusu regulāri izmanto hokeja skolas Kurbads audzēkņi un arī vairākas Rīgas skolas, dodoties uz slidotapmācības nodarbībām Kurbads ledus hallē.

Autobuss aprīkots ar visām pieejamām ērtībām, lai brauciens būtu komfortabls un patīkams. Plaša vieta kājām, roku balsti un atlaižamie sēdekļi, lai pasažieri galapunktā nonāktu atpūtušies un gatavi jauniem piedzīvojumiem. Gaisa kondicionieris karstām vasaras dienām, bet Wi-Fi internets biznesa cilvēkiem un jauniešiem. 

Autobusu iespējams arī izīrēt uz tuvākiem vai tālākiem braucieniem. Zvani vai raksti jau tagad, lai rezervētu laikus braucienam.
Vairāk informācijas patricija.pikane@kurbads.lv vai zvanot pa tālruni: +371 26183999.

Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss Autobuss