Kā nokļūt

NHL zvaigzne filmējas Kurbads ledus hallē

Atpakaļ
NHL zvaigzne filmējas Kurbads ledus hallē NHL zvaigzne filmējas Kurbads ledus hallē NHL zvaigzne filmējas Kurbads ledus hallē
NHL zvaigzne filmējas Kurbads ledus hallē
NHL zvaigzne filmējas Kurbads ledus hallē
NHL zvaigzne filmējas Kurbads ledus hallē

Esošās un kādreizējās NHL un pasaules hokeja zvaigznes turpina mirdzēt uz Kurbads halles ledus! Šodien Krievijas hokeja leģenda Aleksandrs Seļivanovs, kurš speciāli mēroja garo ceļu no Vladivostokas Krievijā uz Rīgu, lai pie mums piedalītos reklāmas rullīša filmēšanā kopā ar savu seno cīņu biedru un draugu, HK Kurbads treneri Viktoru Ignatjevu! Viņi savas karjeras noslēgumā kopā spēlēja Nīderlandē Hāgas komandā. 

Reklāmas klipa veidotāji no Latvijas ir autori arī vairākiem promo video, tajā skaitā arī slavenajam bokserim Oleksandram Usikam.

Aleksandrs Seļivanovs no 1995. līdz 2001. gadam spēlēja NHL klubos Tampa Bay Lightning, Edmonton Oilers un Columbus Blue Jackets, savā labākajā sezonā savācot 52 punktus, kas bija trešais produktīvākais rādītājs komandā! Seļivanovam bija gara un panākumiem bagāta hokeja karjera - hokejists spēlējis Krievijas, Vācijas, Šveices augstākā līgu klubos. Bet pēc karjeras beigām īsu laiku bija arī KHL komandas Vladivostokas Admiral komandas galvenais treneris.

Interesanti, ka Seļivanovs savas karjeras laikā Ziemeļamerikā par sievu apņēma leģendārā Kanādas hokejista Fila Espozito meitu. Arī Aleksandra divas atvases spēlē hokeju aiz okeāna.