Kā nokļūt

HK Kurbads debitē Baltijas čempionātā

Atpakaļ
HK Kurbads debitē Baltijas čempionātā
HK Kurbads debitē Baltijas čempionātā

Vai esat gatavi HK Kurbads fani? Meklējiet taures un bungas, jo jaunās hokeja sezonas ripas jau krīt uz Kurbads halles ledus ledus!

„Kurbads”, kas šosezon pirmo reizi debitēs Baltijas „Optibet” hokeja līgā (OHL), piesaistīja vairākus pieredzējušus hokejistus, taču nav aizmirsts arī par savas sporta skolas audzēkņiem.

„Kurbads” iepriekšējos divus gadus pavadīja Igaunijas čempionātā, pirmajā sezonā tiekot pie sudraba, bet šajā pavasarī izcīnot čempionāta zeltu. Kluba vadība ir lēmusi spert soli augstāk, lai spēlētājiem būtu nopietnāka līmeņa spēļu prakse.

Daļa spēlētāju treniņus uzsāka jau jūlijā, bet visa komanda kopā sanāca augusta sākumā, kad sākās oficiālie treniņi. Starp komandas jaunpienācējiem ir labi zināmi spēlētāji, kuri iepriekš spēlējuši arī ārzemēs. Viens no šīs vasaras skaļākajiem transfēriem ir Artūrs Mickevičs. Uzbrucējs pēdējos gadus pavadīja Francijas augstākajā līgā, bet šajā sezonā ir viens no „Kurbads” uzbrukuma līderiem. No pērnās sezonas Latvijas vicečempioniem „Mogo/LSPA” pievienojušies uzbrucēji Artūrs Ozoliņš un Aleksandrs Biškins, vairs neeksistējošā Rīgas „Dinamo” uzbrucējs Renārs Cipruss, „Prizma” rindas atstājis uzbrucējs Dāvis Straupe, savukārt no čempioniem „Zemgale/LBTU” pārnācis aizsargs Edgars Dīķis, Verners Fricbergs  no HS „Rīga” un „Kurbads” rindās iepriekš spēlējušais Matīss Bīriņš, kurš pērn bija „Zemgale/LBTU” sastāvā.

Vairāki hokejisti, kuri daudzus gadus veidoja „Kurbads” kodolu, jaunajā sezonā vairs nav ar komandu. Sastāvā neredzēsim uzbrucējus Tomu Hartmani, Mārci Zembergu, Mārtiņu Vītoliņu un Juliānu Misju, savukārt aizsardzības līnijā vairs nepalīdzēs pieredzējušie Hārdijs Parādnieks un Edgars Adamovičs. Adamovičs šosezon ir galvenā trenera Toma Bluka asistents, bet ar vārtsargiem strādās Denijs Romanovskis. Savukārt par spēlētāju fizisko sagatavotību rūpēsies uzbrucējs Roberts Jekimovs, kurš „Kurbads” rindās aizvadīs savu otro sezonu.

„Kurbads” arī jaunajā sezonā liek akcentu uz saviem gados jaunajiem spēlētajiem, jo kluba filozofija ir nemainīga jau no tā pirmsākumiem – attīstīt savas sporta skolas audzēkņus un dot iespēju viņiem tālākai izaugsmei. „Kurbads” tiks pārstāvēts junioru attīstības hokeja līgā (JAHL), un šīs komandas vairāki spēlētāji spēlē arī lielās komandas rindās Baltijas čempionātā. Spēles ātrums, dinamika un lēmumu pieņemšana – šie ir apstākļi, kuros jaunajiem hokejistiem nāksies adaptēties. Jaunās sezonas HK Kurbads komandas sastāvs ir skatāms šeit.

Jaunajā sezonā „Optibet” hokeja līgā kopā piedalās deviņas komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru, savukārt izslēgšanas cīņās iekļūs regulārās sezonas sešas labākās vienības. Nākamās sezonas čempionātā piedalīsies piecas komandas no Latvijas, trīs no Lietuvas, kā arī viens klubs no Igaunijas.

Latviju OHL pārstāvēs „Kurbads”, „Zemgale/LBTU”, „Mogo/LSPA”, „Prizma” un HS „Rīga”, Lietuvu – „Kaunas City”, „Airwell-Energija” un Viļņas „7BET Hockey Punks”, bet Igauniju Tallinas „Panter”.

Hokejs nav tikai par spēlētājiem, tas ir arī par faniem! Aicinām Tevi būt daļai no komandas. Nāc, un esi dārdošā un uzmundrinošā balss tribīnēs! Tava klātbūtne noteikti palīdzēs, mudinot mūsu komandu uz uzvaru!

Kā katru gadu, arī šogad ir iespējams iegādāties spēļu abonementus., kā arī biļetes uz mājas spēlēm pieejamas bezrindas.lv kā arī spēļu dienā Kurbads ledus halles kasēs.

Spēļu grafiks apskatāms šeit: https://www.hkkurbads.lv/klubs/spelu-grafiks/

Tiekamies Kurbads ledus hallē un atbalstām savējos!