Kā nokļūt

Ar 1.jūliju A halle uzsāk 2024./2025. gada sezonu!

Atpakaļ
Ar 1.jūliju A halle uzsāk 2024./2025. gada sezonu!
Ar 1.jūliju A halle uzsāk 2024./2025. gada sezonu!

Ar prieku paziņojam, ka no šodienas, 2024. gada 1. jūlija, Kurbads ledus halle ir atvērta un gaida visus slidotājus! Halle tika slēgta uzlabošanas darbiem no 2024. gada 25. maija, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes ledu un uzlabotu slidotāju pieredzi.

 

Šogad pēc viena gada pārtraukuma veicām ledus kausēšanas un atjaunošanas darbus. Halles tehniskā komanda visu jūnija mēnesi cītīgi darbojās, gan pie ledus nokausēšanas darbiem, gan arī pēc tam ar halles labiekārtošanas darbiem un mēnesi noslēdza ar svarīgāko - jaunā ledus liešanas, krāsošanas un saldēšanas darbiem. Mēs lepojamies, ka mūsu pašu ledus meistari ir apguvuši šo procesu un turpina uzstādīt jaunus ledus kvalitātes standartus Latvijā!

 

Turpinot attīstību, aktīvi strādājam arī pie B halles celtniecības, kuras durvis plānojam atvērt 1. septembrī jaunajiem klientiem. Šī būs vēl viena iespēja slidot gribētājiem izbaudīt Kurbads halles sniegtās priekšrocības.

 

Šobrīd hallē, no 1. līdz 6.jūlijam norisinās Harija Vītoliņa hokeja nometne bērniem. Piedāvājam publiskās slidotavas gan ar nūjām, gan daiļslidotājiem, lai ikviens varētu atsvaidzināt savas prasmes pēc nelielās pauzes vai arī veldzēties no Latvijai neraksturīgi karstās vasaras. 

 

Paldies mūsu klientiem par pacietību un atbalstu, un mūsu komandai par neatlaidīgo darbu, lai nodrošinātu izcilu ledus kvalitāti!

 

Gaidām Jūs ciemos Kurbads ledus hallē! 

 

Kurbads ledus halles kontaktinformācija:

info@kurbadshalle.lv

+371 2500 1999