How to get here

KURBADS – ČEMPIONI!

Back

«Kurbads» komanda sestdien Jelgavā nodrošināja uzvaru «Optibet» Hokeja līgas (OHL) jeb Latvijas čempionāta virslīgas finālsērijā, par valsts čempioni tiekot kronēta otro gadu pēc kārtas.

Finālsērijas ceturtajā mačā «Kurbada» vienība ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) viesos pārspēja «Zemgale»/LLU komandu, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-0.Uzvaru «Kurbadam» nodrošināja Gata Gricinska vārtu guvumus. Savukārt «sauso» spēli nu jau valsts čempiones rindās aizvadīja vārtsargs Uldis Čalpa, kurš tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju.

Mača sākumā krietni agresīvāki bija laukuma saimnieki, taču tas viņiem nepalīdzēja gūt vārtus. Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvuma, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Gricinskis atklāja cīņas rezultātu. Spēle turpinājās ar bezkompromisu cīņu, taču vairāk vārti netika gūti, «Kurbadam» nodrošinot minimālu uzvaru un valsts čempiona titulu.

Kurbads kļūst par divkārtējiem valsts čempioniem!