Как добраться

Uzņemam AMBER CUP sinhronās slidošanas sacensības

Назад
Uzņemam AMBER CUP sinhronās slidošanas sacensības
Uzņemam AMBER CUP sinhronās slidošanas sacensības

Esam priecīgi jau otro gadu pēc kārtas uzņemt vienu no graciozākajiem sporta veidiem - sinhronās slidošanas sacensības AMBER CUP 2019. Sportisti no sešām valstīm cīnījās par galveno balvu - kausu, kurā iestrādāti īsti dzintara gabaliņi. 

“Mēs esam vēl pagaidām iesācēji šajā jomā. Taču mēs katru gadu progresējam un man ir liels prieks, ka mēs jau esam pārstāvēti ar divām komandām. Tāpat nākamgad ir plāns izveidot trešo komandu.  Mūsu slidojums ietver gan individuālos daiļslidošanas elementus, arī kaut kādus karsēju elementus, kā pacēlienus, dažādus trikus, ko mēs veicam. Tā kā tas viss notiek līdzīgi, kā karsējām, tikai uz ledus,” stāsta sinhronās daiļslidošanas trenere Eva Čekanauska.

Sacensībās uzvaru izcīnīja Čehijas komanda ISU Senior team Olympia!

Ne tikai Latvijas slidotāju, bet visas sinhronās slidošanas sportistu saimes sapnis ir viens – piedalīties Ziemas olimpiskajās spēles. Šobrīd gan šis sporta veids olimpiādēs programmā iekļauts vēl nav, taču starptautiskā slidošanas organizācija ir apņēmības pilna darīt visu, lai tas notiktu kādā no nākamajām četrgades lielākajām ziemas sporta sacensībām.

Ceram, ka drīzumā arī mūsu meitenes varēs uzstāties uz Olimpiskās skatuves!