Как добраться

Latvijas goda ģimenes programma Kurbads ledus hallē

Назад
Latvijas goda ģimenes programma Kurbads ledus hallē
Latvijas goda ģimenes programma Kurbads ledus hallē

Kurbads ledus halle ar lepnumu paziņo, ka piedalās Latvijas goda ģimenes programmā, piedāvājot dažādas atlaides daudzbērnu ģimenēm. Publisko slidotavu būs iespējams apmeklēt ar 25% atlaidi, bet gardai maltītei gastrobārā Ūsiņš tiks piemērota 10% atlaide, uzrādot goda ģimenes karti.

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

Karte pienākas, ja persona pati vai kopā ar laulāto aprūpē vismaz trīs bērnus tai skaitā audžuģimenē vai aizbildnībā esošus bērnus un pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību, un personai un tās laulātajam un minētajiem bērniem ir deklarēta dzīvesvieta Latvijas Republikā.