Как добраться

Kurbads ledus halle svin viena gada jubileju!

Назад
Kurbads ledus halle svin viena gada jubileju!
Kurbads ledus halle svin viena gada jubileju!

Apmeklētājiem durvis vērusi 2017. gada 29. augustā, Kurbads ledus halle ar simbolisku hokeja spēli, kur dalību ņēma hokeja kluba Kurbads hokejisti un amatieru komandu dalībnieki, ceturtdien svinēja viena gada jubileju!

 

Hokeja kluba Kurbads spēlētāji Jānis Sprukts, Juris Upītis, Guntis Galviņš, Toms Bluks, Edgars Homjakovs, Artūrs Logunovs, Mārtiņš Porejs, Deivids Sarkanis, Ralfs Aiše, Edgars Brancis, Jēkabs Rēdlihs un Denijs Romanovskis, kā arī halles direktors Renārs Valters bija sadalīti pa divām komandām, kuru pamatsastāvus veidoja pārstāvji no komandām, kas ikdienā trenējas Kurbads ledus hallē. Laukumā redzējam spēlētājus no RCT, HK Oilers, HK LDZ, HK Pagāni, HK Vairogs, HK Ķengarags, Proceva, HK Dzintars, Ledus Veči, HK Tornis, Pafbet, HK Capitalis, Kurbads veterāni.

 

Improvizētā, emocijām, kuriozām epizodēm bagātā spēlē pārāka izrādījās zilā komanda ar rezultātu 5:4. Spēlei sekoja arī veiklības un meistarības stafetes, kur bija iespēja veikt dažādus vingrinājumus ar HK Kurbads zvaigznēm, kā arī pārspēt aizvadītā Latvijas čempionāta finālsērijas vērtīgāko spēlētāju Uldi Čalpu.

 

Pēc fiziskām aktivitātēm viesi un draugi devās uz neformālām vakariņām gastrobārā Ūsiņš, lai atzīmētu halles viena gada jubileju.

 

Paldies komandām par ikdienas darbu Kurbads ledus hallē! Par jauniem panākumiem nākotnē!