Как добраться

Kurbads ledus hallē noslēgusies Kontinentālā kausa otrā kārta.

Назад

Svētdienas vakarā Kontinentālā kausa turnīra izšķirošajā dienā mājinieki hokeja klubs Kurbads spēlē par 1. vietu ar rezultātu 2:1 uzvarēja Juliusa Šuplera vadīto HC Donbass, iegūstot ceļazīmi uz turnīra nākamo kārtu, kas no 16. līdz 18. novembrim norisināsies Francijas pilsētā Lionā!

Spēle iesākās nervozi no abu komandu puses, iztiekot bez daudzām vārtu gūšanas epizodēm. Kurbadam ir iespējas vairākas reizes spēlēt skaitliskā vairākumā, tomer Ukrainas komanda saskaņoti darbojas aizsardzības zonā.

Pirmie vārti krīt otrā perioda sestajā minūtē, kad Juris Upītis ar filigrānu piespēli atrod nepiesegtu Mārtiņu Cipuli, kurš raida ripu vārtu augšējā stūrī. Nepilnas piecas minūtes vēlāk ļoti svarīgus vārtus gūst Lauris Rancevs, dubultojot komandas pārsvaru.

Trešajā periodā iniciatīvu pārņem HC Donbass, cenšoties izlīdzināt rezultātu. Juliusa Šuplera vadītajai komandai izdodas realizēt skaitlisko vairākumu desmit minūtes līdz spēles beigām. Lai arī viesi turpina uzbrukt, tomēr rezultāts līdz spēles beigām vairs nemainās – Kurbads uzvar spēlē un līdz ar to arī turnīrā!

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļūst Edgars Homjakovs, par labāko uzbrucēju tiek atzīts Mārtiņš Cipulis, labāko vārtsargu – Uldis Čalpa, bet labākā aizsarga gods tiek Islandes komandas aizsargam Jusi Siponenam!