Как добраться

Kurbads Ledus Halle atklās āra mākslīgo ledus laukumu

Назад
Kurbads Ledus Halle atklās āra mākslīgo ledus laukumu
Kurbads Ledus Halle atklās āra mākslīgo ledus laukumu

 

Kurbads Ledus Halle atklās āra mākslīgo ledus laukumu

Šo svētdien, 12. decembrī, pulksten 10.00 Lidlauka ielā 37, Rīgā Ledus halles “Kurbads” āra mākslīgā ledus laukuma atklāšanas svētki. Pasākuma laikā notiks Red Bull Spēka 5 amatieru hokeja turnīrs jeb tautā dēvētā “ziemas klasika”.

Jaunais āra ledus laukums būs lielisks multifunkcionāls sporta kompleksa papildinājums, kas ikdienā svaigā gaisā ļaus izbaudīt fiziskās aktivitātes ne tikai dažāda vecuma hokejistiem, bet arī daiļslidošanas apguvējiem un publiskās slidotavas cienītājiem. 56x26 metrus lielajam laukumam nākamgad paredzēta jumta un bīdāmās sienas uzlikšana, kas nodrošinās tā izmantošanu arī vasaras periodā.

“Valdības vairākkārt noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi jau divas sezonas kavē bērnu un jauniešu sporta sekmīgu treniņprocesu. Hokejs ir specifisks sporta veids, kur liela nozīme ir ne tikai tehniskajai sagatavotībai, bet arī slidotprasmei. Ņemot vērā esošo pandēmijas situāciju un iespējamos ierobežojumus, esam spēruši soli uz priekšu un realizējuši jaunu āra mākslīgā ledus laukuma būvniecību, kas būs liels atbalsts hokeja skolas “Kurbads” audzēkņiem, teic uzņēmuma KURBADS un HK Kurbads īpašnieks Andis Pikāns.

Ledus laukuma projektēšanu veica Projektu birojs Grietēns un Kagainis. Ledus laukuma būvniecību veic uzņēmums“Arniks”, savukārt inženiertīklus un saldēšanas sistēmas nodrošina uzņēmums “ProLatio Systems”, kura īsā laikā spēja pielāgoties prasībām un izplānot laukuma aukstuma sistēmu projektēšanu un izbūvi.

Pasākums norisināsies “zaļājā režīmā” un tā dalībniekiem pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Pasākums norisināsies bez skatītājiem!

Plašāk par “Red Bull spēka 5” turnīra norisi var uzzināt mājas lapā - www.redbull.com/lv-lv/events/redbull-speka5.