Kā nokļūt

Gastrobārs “Ūsiņš"

Gastrobārs ‘’Ūsiņš’ atrodas draudzīgajā un sportiskajā Kurbads ledus hallē, kur veselīgs dzīvesveids un ēdiens ir ikviena draugs. Mājīgā atmosfērā, nesteidzoties, Jūs variet nobaudīt un ieturēt gardu maltīti no svaigiem un dabīgiem pašmāju produktiem.

Varam droši sevi saukt par sporta bāru, jo neiztrūkst sekošana dažādu sporta veidu aktivitātēm TV ekrānos, kā arī hokeju vērot pie Mums var ‘’tiešraidē’’, mielojoties ar kādu no sātīgajiem un sulīgajiem, liellopu gaļas burgeriem, kas HK Kurbads mājvietā pieejami ikdienas. Ēdienkarte mainās atbilstoši gadalaikiem.

Gastrobāra telpās iespējams rīkot korporatīvus pasākumus lielām un mazām kompānijām ar iespējām izklaidēties uz ledus.

Cenšamies būt daudzpusīgi, draudzīgi veģetārā dzīves veida piekritējiem un bērniem, bāram blakus atrodas atpūtas zona ar īpaša dizaina kamīnu un ērtiem dīvaniem, ja pēc slidošanas nepieciešams mirklis atpūtas.

E-pasts: gastrobars@kurbadshalle.lv

Tālrunis: 26607999

Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš" Gastrobārs “Ūsiņš"