Mūsu vīzija:

Būt vadošajam ledus haļļu pakalpojumu sniedzējam Latvijā.

Video
image01

Kurbads ledus halle

Kvalitāte un mājīgums

Labākā treniņhalle Latvijā ar nevainojamu ledus kvalitāti un apgaismojumu, mājīgu interjeru un ērtām ģērbtuvēm ir vērusi savas durvis apmeklētājiem. Nāc un iemēģini!

Video

Mūsu misija:

Nodrošināt klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus, ar kuriem mēs kopīgi noteiksim jaunus standartus Latvijas ledus haļļu vidū.

Video

Par Mums

About Kurbads halle

Vīzija par Kurbads ledus halli radās 2007. gadā un lai šī vīzija kļūtu par realitāti ir paskrējuši  10 gadi. 2016. gada augustā tika uzsākta "Kurbads" ledus halles būvniecība Lidlauka ielā 37, Rīgā, bet gadu vēlāk būve tika nodota ekspluatācijā. Jau pašos pirmssākumos tiecāmies uz izcilību un ar paveikto darbu varam būt lepni - moderns apgaismojums, izcila ledus kvalitāte, ko atzinīgi novērtējuši arī Latvijas labākie hokejisti. Halle ierīkota īpaši mājīgā stilā, ar kamīnu otrajā stāvā un gaumīgu gastrobāru Ūsiņš, kur ieturēt gardu maltīti. Šobrīd halle ir mājvieta Latvijas čempioniem HK "Kurbads", bērnu un jauniešu sporta skolai "Kurbads", kā arī vairākām daiļslidotāju grupām un amatieru hokeja komandām. 

Uzņēmuma rekvizīti:

SIA "Rumbulas sporta centrs"

Reģ., nr.: LV40103817483

Juridiskā adrese: Lidlauka iela 37, Rīga, LV-1063

Banka: A/S Danske Bank

Norēķinu konts: LV23MARA2041000034565